Техніка
Головне:
Техніка

В Україні представили бюджетний самохідний обприскувач Lixing

В Україні представили бюджетний самохідний обприскувач Lixing

Вітчизняна компанія «Агсолко Україна» стала ексклюзивним дистриб’ютором відомого китайського виробника самохідних обприскувачів Lixing та виводить на ринок України дві моделі самохідних обприскувачів– 3WPZ-4000GX2  та  3WPZ-5000GX4.

Про це повідомляє пресслужба «Агсолко Україна». 

«Це дві самі великі моделі одного з найбільших виробників самохідних обприскувачів з механічним приводом з Китаю. Машини мають багато уніфікованих вузлів та агрегатів, що спрощує їх обслуговування, проте є і низка відмінностей. Зокрема, 3WPZ-4000GX2  – це машина з приводом на задні колеса з баком ємністю 4000 л, штангою шириною захвату 24м, кліренсом – 1500 мм та фіксованою колією 2800 мм. В свою чергу, модель 3WPZ-5000GX4  – це модель з повним приводом, баком робочого розчину ємністю 5000 л, штангою  шириною захвату 27 м, кліренсом – 1700 мм та регульованою колією в діапазоні 2600-3200мм» – розповів директор ТОВ «Агсолко Україна» Роман Осадчий.

Обидві машини мають багато спільних вузлів та агрегатів, що робить  їх обслуговування значно простішим, а саме: двигун FAW потужністю 140 к.с., система обприскування, трансмісія, тощо.

«Щодо пристосовуваності до роботи в українських умовах хочу сказати наступне – завод Lixing розташований в провінції Хелулоян на півночі Китаю, яка межує з Росією. Ґрунти і природні умови  там дуже схожі на українські. Також, враховуючи, що середня врожайність  кукурудзи в Китаї складає 140 ц/га і там ці машини успішно експлуатуються, можемо впевнено казати, що дана техніка працюватиме і в Україні» – додав фахівець.

Роман Осадчий також зазначив, що основні технічні елементи в даних машинах використовуються від відомих виробників – двигун FAW, трансмісія Eaton (США).

Довідка:  «Агсолко Україна» –  офіційний імпортер відомих китайських брендів –YTO (Перший тракторний завод Китаю), Lixing – виробник самохідних оприскувачів, MyAgro – виробник грунтообробної та посівної техніки, Sinotruk (виробник важких вантажних автомобілів), JAC (провідний постачальник комерційних автомобілів), Changlin, Everun, CHL (різні навантажувачі та інша спецтехніка) та декількох інших.

Читайте також:Точний обприскувач Agrifac намалював на полі картину на 1,7 га