Техніка

Уперше можна встановити бажану масу тюка на прес-підбирачеві

Компанія New Holland Agriculture розробила інноваційну систему для прес-підбирача, що дозволяє зробити ще один крок до повністю автоматизованого землеробства.

Про це повідомляють у прес-службі компанії.

Система автоматизації прес-підбирача Baler Automation System була нагороджена срібною медаллю виставки AGRITECHNICA 2022 – «Innovation Award AGRITECHNICA».

«Ця унікальна інновація значно покращує процес пресування, забезпечуючи численні переваги в комфорті та безпеці оператора, ефективності використання пального та якості тюків», – відзначає виробник.

Big Baler Automation є першою системою, у якій оператор може встановлювати бажану масу тюка на прес-підбирачеві.

Вона розроблена для максимізації продуктивності пресування та комфорту оператора на основі об’єму валка, товщини зрізу, навантаження на машину та двигун трактора. Система автоматично направляє трактор по валку: датчики Lidar та IMU визначають розташування та поперечний переріз валка, і система відповідно до цього адаптує швидкість руху трактора вперед.

Для ще більшої точності система обробляє інформацію від GPS трактора. На основі встановлених оператором даних маса тюка постійно розраховується заздалегідь, щоб у такий спосіб регулювати тиск, а також через швидкість руху, товщину шару. У результаті тюки мають однакову масу, ідеальну форму та високу якість без втручання оператора.

Нагадаємо, New Holland автоматизував рівномірний розподіл пожнивних решток.