Техніка

Українська платформа FarmFleet підкорює світові ринки

Інноваційна платформа для агробізнесу FarmFleet розроблялася в умовах війни й тільки нещодавно з’явилася на ринку. Незважаючи на це, у жовтні стартап FarmFleet став одним із представників інноваційних рішень для бізнесу на виставці RIGA COMM у Ризі.

Про це повідомляє прес-служба FarmFleet на своїй Фейсбук-сторінці.

«Для нас честь стати учасником такого масштабного заходу на початку нашого шляху та демонструвати функціональні особливості й цінність платформи на високому рівні», – відзначають у публікації.

Лідери думок та представники найрізноманітніших галузей зібралися з країн Прибалтики та інших регіонів для того, щоб дізнатися про останні цифрові розробки, бізнес-додатки, послуги ІТ-аутсорсингу, кібербезпеки та інших інтерактивних рішень для модернізації підприємств та бізнесу в цілому. AgTech-стартап – FarmFleet також презентували на виставці.

«Завдяки EASE (Європейська асоціація програмної інженерії) ми маємо можливість бути одними з представників найпотужніших українських розробок на інноваційному стенді. Разом із партнерами DroneUA ми презентуємо проєкт із глобальною місією об’єднати агровиробників і сервісні команди щодо внесення ЗЗР агродронами в усьому світі, з метою забезпечення продовольчої безпеки та досягнення цілей сталого розвитку», – йдеться в повідомленні.

FarmFleet – це рішення, яке зможе структурувати ринок аутсорсингових послуг у сільському господарстві та створити всі умови для того, щоб агровиробники могли вчасно отримувати необхідні послуги та зосереджуватись на врожаї і підвищенні ефективності.

«Пишаємося бути частиною такого масштабного заходу й представляти Україну як передову країну. Дякуємо EASE за надану можливість презентувати українські ІТ-розробки міжнародній спільноті», – додають у публікації.

Нагадаємо, спеціалізована платформа надає доступ до всього флоту дронів в Україні.