Техніка

В Україні презентували інноваційну платформу з надання сервісних послуг

FarmFleet

Команда DroneUA спільно з експертами українського агроринку анонсує перший онлайн-сервіс власної розробки FarmFleet. Інноваційний ресурс призначений для розвитку сервісного агробізнесу та посилення світової продовольчої безпеки. 

Про це повідомляє прес-служба DroneUA.

FarmFleet – спеціалізована онлайн-платформа, що стане майданчиком для зустрічі двох сторін: сервісних компаній, які надають послуги внесення ЗЗР та аграріїв, яким ці послуги потрібні. Замовити послуги дронами тепер можна буде практично в один клік.

Задача FarmFleet – дати аграріям дієвий ринковий інструмент для залучення зовнішніх виконавців, із гарантіями, контрольованою якістю та можливістю довгострокового планування. 

Сільгоспвиробники на платформі отримують доступ до бази сервісних компаній зі всієї України. Створюючи замовлення в системі з фіксуванням дати, площі, препарату, геолокації, замовник отримує перелік з найбільш релевантними виконавцями. І вже самостійно може обрати оптимального: за вартістю, швидкістю чи іншими критеріями.

Сервісні компанії на базі платформи отримують комплексний супровід: від отримання замовлення, підписання документів, проведення оплати до повного управління ресурсами та командою. Тобто, FarmFleet керує всіма процесами між клієнтом і виконавцем, а також забезпечує всю операційну роботу сервісної компанії.

У стартовій версії платформа FarmFleet реалізована для ринку послуг з внесення ЗЗР дронами-обприскувачами. Наразі платформа проходить фінальні тестування, а ринковий запуск заплановано на початок липня.

Нагадаємо, аграріїв забезпечать безпілотною технікою для обприскування полів.