Техніка

Україна отримала відзнаку на спеціалізованому заході бренду XAG

Компанія DroneUA, як ексклюзивний дистриб’ютор XAG в Україні, стала учасником XAG Global Partner Conference. Захід відбувся в столиці Болгарії – місті Софія та об’єднав на одному майданчику всіх європейських партнерів бренду XAG. У рамках програми відбулося обговорення поточних результатів, спільного бачення розвитку ринку та ключових технологічних напрямків, в яких XAG активно впроваджує нові розробки. Під час заходу найдинамічніші країни європейського ринку були нагороджені почесними відзнаками XAG. Серед них – і Україна.

Про це розповідають у прес-службі DroneUA.

Попри складний аграрний сезон, темпи впровадження технологій дронів-обприскувачів та іншої робототехніки XAG в Україні демонструють досить високі показники  на світовому рівні. Міжнародна спільнота вкотре підтверджує внесок і вагомість українського агробізнесу в інтенсивності впровадження інновацій.

«Ми задаємо тренди і навіть у найважчі часи з величезним відривом йдемо попереду. Україна – найбільший і найважливіший ринок Європи, і ми показуємо на власному прикладі шалену динаміку AgTech у 2022. Однозначно це спільний результат, якого ми досягли завдяки професійному партнерству, кожному із дилерів та особливо, хочу зазначити – відкритості до нових технологій наших агровиробників. Далі – глибина проникнення робототехніки в сільське господарство тільки збільшуватиметься. І ще одним стимулом цього стає підтримка Міністерства аграрної політики та продовольства України, яке забезпечило напрацювання офіційних механізмів на польоти дронами-обприскувачами цього року», – коментує співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.

Під час виступу Валерія Яковенка, учасники особливу увагу приділили досвіду України, запуску сервісу FarmFleet та показникам ефективності. За прогнозованими підрахунками, додатковий економічний ефект від використання дронів-обприскувачів лише на прикладі площі зернових та олійних культур (близько 17 млн. га в 2021 році) становитиме $65, 5 млрд.

Ще одне питанням, яке зібрало жваву дискусію, стосувалося подальших можливостей роботи з агрохімічними компаніями та стимулювання R&D проєктів для розробки пестицидів, акредитованих до технології ультрамалооб’ємного внесення. 

Нагадаємо, на Київщині продемонстрували найпотужніший агродрон.