Техніка

FarmFleet представить Україну на виставці CES 2024 у США

Партнерський проєкт Групи компаній DroneUA – FarmFleet увійшов до складу національної стартап-делегації, що представить Україну на найбільшій світовій виставці споживчої електроніки, технологій та інновацій – CES 2024 (Consumer Electronics Show 2024) у Лас-Вегасі (США).

Про це AgroTimes повідомили фахівці проєкту.

«CES – це найпотужніша у світі арена для проривних технологій і глобальних інноваторів, місце, де бренди ведуть бізнес, зустрічають нових партнерів і де найгостріші уми галузі виходять на сцену, щоб представити свої останні розробки та найсміливіші ідеї. CES є єдиною виставкою, що демонструє весь технологічний ландшафт на одному заході», – йдеться у повідомленні.

У результаті конкурентного відбору на CES Pitch Day серед більше 20 претендентів FarmFleet зі значним відривом випередив інших учасників і потрапив до 10 стартапів, що отримали шанс стати частиною української делегації на CES 2024.

Так, у січні 2024 року інноваційний FarmFleet презентує всьому світу власну розробку – спеціалізований онлайн-сервіс, розроблений з метою оптимізації бізнес-процесів всередині швидко зростаючого ринку послуг робототехніки, дронів-обприскувачів і загалом сервісного бізнесу в сільському господарстві. Наразі це єдина такого роду платформа в агробізнесі, що пропонує рішення для агровиробників та сервісних компаній, об’єднуючи потреби у виконанні агрооперацій і технічні можливості їх задоволення із залученням зовнішніх виконавців.

FarmFleet – це ERP-система, що поєднує традиційні та нові вимоги сільськогосподарської діяльності з технологічними рішеннями 2023 року, що однаково можна застосовувати як для фермерів, малих і середніх підприємств (МСП), так і для транснаціональних корпорацій (МНК).

Вітчизняні розробки не лише демонструють розвиток в унісон з найсучаснішими тенденціями – автоматизацією, цифровізацією, розвитком штучного інтелекту, а й продовжують задавати тренди інноваційних технологій міжнародній спільноті.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що український агро стартап FarmFleet впроваджує інновації на ринку США.