Техніка

Проєкт з використання дронів в агробізнесі реалізували в 15 регіонах України

Активний етап із реалізації Проєкту з популяризації та використання дронів в агробізнесі в рамках Програми USAID АГРО завершено.

Про це повідомляє прес-служба DroneUA на своїй Фейсбук-сторінці.

«Завдяки Проєкту аграрії на власному досвіді переконалися у доступності та ефективності дронів-обприскувачів. Ресурсоощадність технології та додаткові вигоди у вигляді оперативності внесення та мінімізації пошкодження рослин стали вагомим аргументом на користь агродронів.

Це були насичені місяці роботи, які дозволи зробити технології внесення ЗЗР дронами-обприскувачами ще доступнішими:

  • Проєкт було реалізовано у 15 регіонах країни;
  • проведено 100+ внесень пестицидів і добрив;
  • 90+ учасників Проєкту з різним земельним банком, які скористалися послугами внесення ЗЗР та добрив агродронами;
  • агродронами оброблено пестицидами та удобрено понад 16 культур – від ягідних і плодоовочевих до олійних та зернових», – відзначають у публікації.

Підвищення врожайності та ефективності на кожному гектарі – пріоритетна ціль українських агровиробників у 2022 році. Протягом сезону DroneUA разом з USAID Агро працювали над забезпеченням продовольчої безпеки в Україні та світі. Згодом оранізатори висвітлять результати агросезону в рамках Програми USAID Агро.

«Дякуємо Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО за створену можливість інтегрувати інноваційні технології у вітчизняні господарства та підтримку українського агробізнесу в цей непростий час», – додають у публікації.

Нагадаємо, USAID надала 28 терміналів Starlink аграріям регіонів, що атакувала рф.