Техніка
Головне:
Техніка

У тракторів Valtra з'явилась прозора панель приладів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У тракторів Valtra з'явилась прозора панель приладів

Фінський виробник тракторів Valtra, що входить до корпорації AGCO, представив нову версію панелі приладів Smartglass, яка виводить інформацію безпосередньо на вітрове скло кабіни. Опція, яку можна буде замовити на моделях N і T, з’явиться вже до кінця наступного року.

Система відображає наступну інформацію: швидкість руху вперед, передачу, положення зчіпного пристрою або деталі, що стосуються встановленого на заводі навантажувача. Хоча оператор на моніторі бортового комп’ютера може обрати параметри, які будуть виводитись на прозорий екран. Тобто технологічно система відрізняється від схожої системи в легковиках, де інформацію на вітрове скло передає проектор.
У майбутньому дисплей буде включати в себе більш вдосконалені функції, зокрема для підвищення безпеки. Він зможе показувати інформацію про маршрут, попереджати про наявність людей поруч із трактором, про перешкоди за обмеженої видимості та сигналізувати про небезпеку перекидання на крутих схилах. Також на прозорий екран буде виводитись інформація від системи AGCO Fuse.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!