Техніка

У PÖTTINGER дали актуальні рекомендації щодо виконання сівби

PÖTTINGER

Умови посівної кампанії 2022 вносять свої коригування та пріоритети у виконання весняно-польових робіт. PÖTTINGER виділив три найважливіших моменти у підготовці до сівби за сьогоднішніх умов.

Про це повідомляють у компанії, використовуючи матеріали провідного агронома-консультанта Міжнародної фінансової корпорації IFC Миколи Волкогона.

  1. Підготовка сівалки. Необхідно виконати перевірку всіх з’єднань, насіннєпроводів і висівних апаратів на предмет фізичних пошкоджень і, за наявності, їх усунути. Наявність посівного комплексу буде беззаперечною перевагою, адже дозволить закрити не лише питання передпосівного обробітку, але й висіву практично всіх культур, окрім кукурудзи та цукрового буряку. Щоправда, за відсутності страхових гербіцидів, суцільний висів соняшнику може суттєво програти посіву, висіяному з широким міжряддям, на якому залишається змога контролювати забур’яненість механічно. Збільшення норми висіву сої дозволить швидше зімкнути рядки, проте це всеодно не дозволить ефективно контролювати бур’яни. Широкорядний висів цієї культури за відсутності гербіцидів є розумною альтернативою. 
  2. Норма висіву. За поточних умов варто дотримуватися мінімально рекомендованих виробниками норм висіву для кожної з культур, що дозволить суттєво заощадити на насіннєвому матеріалі. Разом з тим важливо пам’ятати – найкращий результат за зменшення норми висіву досягається за якісної сівби якісного насіннєвого матеріалу. 
  3. Швидкість висіву. Умови весни 2022 року спонукатимуть агропідприємства збільшити швидкість висіву. На жаль, результат збільшення швидкості, особливо на непідготовлених до цього сівалках, завжди негативний. Використання посівних комплексів дозволяє проводити якісний високошвидкісний висів. Для широкорядних посівів варто не перевищувати швидкість висіву 8 км/год. 

Раніше ми повідомляли, PÖTTINGER більше не постачатиме техніку на ринок окупанта.