Техніка

У Львівському НАУ відкрили навчальний центр «Claas Академія»

Навчальний центр «Claas Академія»

16 листопада 2021 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НАУ відкрили навчальний центр «Claas Академія» з вивчення сільськогосподарської техніки виробництва всесвітньовідомих компаній Claas, Lemken та Amazone.

Про це повідомляють на офіційному сайті навчального закладу.

Ректор Львівського національного аграрного університету, академік НААНУ Володимир Снітинський подякував ТОВ «Компанія ЛАН» за співпрацю в облаштуванні центру. Він також наголосив на важливості його функціонування в плані покращення підготовки студентів агроінженерного профілю. Представники компаній висловили свої міркування стосовно покращення практичної складової навчального процесу, можливостей набуття в центрі нових знань і вмінь, якими повинен володіти сучасний агроінженер.

В урочистому відкритті взяли участь багато гостей, зокрема, делегація ТОВ «Компанія ЛАН» на чолі із заступником директора Ігорем Рудником, директор «Lemken Україна» Артем Калашнік, директор «Amazone Україна» Дмитро Давиденко, керівник «Claas Академія» у Східній Європі Сергій Бутов, директори 10 коледжів Західного регіону України, в яких готують фахівців за спеціальністю «Агроінженерія», керівники низки великих аграрних підприємств, представники багатьох компаній-партнерів університету.

Нагадаємо, Amazone відкрив у НУБіП навчальну лабораторію з точного землеробства.