Техніка

Турбокультиватор VERDIS допоможе побороти ущільнення ґрунту

Турбокультиватор VERDIS від Agrokalina

Турбокультиватор VERDIS від Agrokalina, що призначений для вертикального обробітку (Verti-till), вирішує проблеми переущільнення та ерозії ґрунту і, відповідно, підвищує врожайність.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії.

Турбокультиватор VERDIS подрібнює пожнивні рештки, розпушує, мульчує та вирівнює поверхню ґрунту, зменшуючи його ущільнення. Також він руйнує капіляри, закриває вологу та обробляє сидеральний пар.

«На рамі турбокультиватора встановлені шість рядів хвилеподібних дисків, трирядна пружинна борона та планчастий коток. Восьмихвильові диски виробництва «BELOTTA» кріпляться на відстані 180 мм один від одного за допомогою амортизувальних стійок, що дозволяє працювати за підвищеної вологості ґрунту та наявності великої кількості погано розподілених пожнивних решток. Ширина хвилі дисків становить 65 мм, а діаметр – 545 мм. Глибина обробітку агрегату – 5-12 см», – зазначає виробник.

Шасі всередині важкої рами забезпечує рівномірний і стабільний розподіл тиску на всі диски. Відстань між рядами становить 64 см, міжряддя – 125 мм, а робоча швидкість – 15-25 км/год.

Ширина захвату турбокультиватора VERDIS у залежності від комплектації може коливатися від 4 до 6 м. Агрегатується він з тракторами потужністю від 180 до 380 к. с.

Обслуговування машини, за словами виробника, вимагає мінімальних затрат.

Турбокультиватор VERDIS від Agrokalina

Нагадаємо, AGROKALINA репрезентувала сівалку для No-Till на АГРО-2021.