Техніка
Головне:
Техніка

Трактор New Holland T8 GENESIS має найдовшу колісну базу в Україні

Трактор New Holland T8.410 GENESIS

На виставці АГРО-2021 презентували новинку компанії New Holland – оновлений трактор T8. 410 GENESIS з номінальною потужністю від 340 та максимальною 410 к. с.

Про це розповів AgroTimes продукт-менеджер компанії «Техноторг» Артем Перешеїн.

«У цій моделі вдосконалили кабіну. Зокрема, повністю оновили органи керування, алгоритми роботи, програмне забезпечення (зараз воно працює на платформі андроїда та є простішим в користуванні). Додалася ще одна базова опція – телеметрія. Завдяки цьому директор чи інженер зможе віддалено спостерігати за роботою трактора в будь-якій точці світу, контролювати всі процеси, оскільки матиме доступ до всього функціоналу», – зазначає фахівець.

Також оновили налаштування трансмісії, тепер вона працює плавніше та ефективніше, тому оператор має більш комфортне керування за важких умов роботи.

продукт-менеджер
компанії «Техноторг» Артем Перешеїн
на виставці АГРО-2021

Флагманський трактор T8 GENESIS повністю обладнали освітленням LED, що мінімізує витрати енергії та надає кращу видимість роботи вночі.

«У восьмій серії найдовша колісна база в Україні: відстань між передньою та задньою осями. Зазвичай пропонують 3,1-3,2 м. У New Holland – 3,45 м за трансмісії PowerShift і 3,55 м за безступінчастої – Auto Command. Утім, радіус розвороту менший, ніж у конкурентів, завдяки більшому виверту передніх колес і допоміжній системі для розвороту», – додає Артем Перешеїн.

Нагадаємо, трактори New Holland T8 GENESIS адаптовані до потреб кожного фермера.

Журнали