Техніка

Topcon Agriculture випустила нові приймачі з ручним наведенням і автопілотом

Новий приймач Topcon Agriculture

Topcon Agriculture випустила нові приймачі з ручним наведенням і автопілотом – AGM-1 і AGS-2 – і нові служби корекції стільникового та супутникового зв’язку й моста Topnet Live: Realpoint, Starpoint і Skybridge.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нові пристрої дозволяють аграріям аналізувати інформацію про врожайність, тип ґрунту і родючість для більш ефективного прийняття рішень. Технологія дає змогу відстежувати місцезнаходження та роботу машин. Функції Topcon Agriculture будуть актуальні для підготовки до обробітку ґрунту, сівби, догляду та збирання врожаю.

Для підтримки ряду сільськогосподарських додатків приймач і контролер кермового управління використовують нові служби корекції Topnet Live. Крім того, з опцією Skybridge користувачі можуть підтримувати з’єднання з мережею під час будь-якого переривання RTK.

«Приймачі Topcon підходять практично для будь-якого типу, марки і моделі сільгосптехніки. Нові послуги корекції відкалібровані з точністю до 2-ох см та забезпечують високу надійність передачі. Приймачі оснащенні прогресивними можливостями приймання та відстеження та можливістю ручного наведення або повного автоматичного керування», – зазначає віце-президент з глобальних продуктових рішень компанії Topcon Agriculture Брайан Сорбе.

Читайте також: Як ми переходили на точне землеробство.