Техніка
Головне:
Техніка

Телескопічний навантажувач Weidemann Т5522 – багатофункціональний і економічний

Телескопічний навантажувач Weidemann Т5522 завантажує добрива в сівалку в господарстві «Патріот»

У господарстві «Патріот» два роки тому придбали телескопічний навантажувач Weidemann Т5522 і досі не мали ніяких зауважень до його технічного стану. Ця машина працює на більшості робіт, що пов’язані з рослинництвом, а також з операціями всередині машинного парку, на току, фермі, в зерносховищах.

Про це розповів директор ПСП «Патріот» (Харківська обл.) Анатолій Тільньов, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Одним із найбільш знакових придбань стала купівля телескопічного навантажувача Weidemann Т5522 у 2019 році. Дві останні зими небачені снігопади руйнували накриття току, і за допомогою навантажувача Weidemann вдавалось оперативно відновлювати будівлю. Машина активно працює на відвантаженні зерна (за останній сезон вона завантажила більше як 6500 т збіжжя) та складних ремонтах техніки в польових умовах», – зазначає директор господарства.

За його словами, агрегат має безліч переваг: він практично не пошкоджує зерно, швидко працює й дуже простий у керуванні.

«Варто відзначити незначні габарити й вагу навантажувача. Він може проїхати у будь-яку шпарину і розвернутись там, де більші машини взагалі працювати не зможуть. Також мала вага сприяє економії пального», – додає Анатолій Тільньов.

Нагадаємо, навантажувач Weidemann 2070 LP якісно працює за будь-яких умов.

Журнали