Техніка

Техпарк «Агрейн» поповнився новим потужним трактором John Deere 8R 410

Техпарк «Агрейн» поповнився новим потужним трактором John Deere 8R 410

Група компаній «Агрейн» поповнила свій техпарк ще одним потужним трактором John Deere серії 8R, який вирізняється найвищою у своєму класі маневреністю та продуктивністю.

Про це повідомили в компанії.

«Ми орієнтуємося на найвищі стандарти ведення бізнесу, розвиток сучасних агротехнологій і використання сучасної техніки відомих брендів. Бренд John Deere говорить сам за себе. Техніка від цієї компанії дозволяє ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями. John Deere 8R 410 – це компактний, маневрений, універсальний, а також неймовірно потужний і економічний трактор», – йдеться у повідомленні компанії.

Ключовою інновацією трактору серії 8R є нова трансмісія eAutoPowr. Це перша електромеханічна трансмісія IVT, яка забезпечує максимальну надійність роботи й тривалий час експлуатації. Безперервне перемикання й безконтактна електроніка забезпечують потрібний момент для плавності руху навіть за найважчих умов роботи.

Гідровузли замінено на електричні компоненти, що зменшують загальне зношення деталей, дозволяють спростити конструкцію та збільшити термін служби трансмісії. Компоненти електричного приводу й нові датчики на третину зменшують кількість необхідних перевірок, а також на 20% зменшують кількість операцій, що потребують спеціальних інструментів або обладнання.

Нагадаємо, «Агрейн» надає вантажний і легковий транспорт для потреб ЗСУ.