Техніка

Технопарк «НІБУЛОНу» отримав нові трактори CLAAS

Технопарк «НІБУЛОНу» отримав нові трактори CLAAS

Виробничі філії «НІБУЛОНу» отримали перші два трактори CLAAS та розчинно-заправні станції «РЗС 30», які буде використано для обробітку ґрунту і внесення засобів захисту рослин на початку весни. Нова техніка вже прибула до кластера «Чигирин» та до початку польових робіт буде задіяна у процесах навчання інженерів, агрономів та механізаторів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Сучасна техніка від найкращих виробників є запорукою реалізації системи сучасних підходів до землеробства, на яку ми в «НІБУЛОНі» робимо ставку. Новий виробничий сезон розпочнемо з операцій з якісної передпосівної підготовки ґрунту разом із внесенням азотних добрив з упевненістю, що нам вдасться підвищити ефективність виробництва та вийти на новий рівень прибутковості», – розповідає Олег Веселов, директор з агровиробництва «НІБУЛОНу».

За словами Юрія Єгорова, віцепрезидента CLAAS Україна, співпрацю з «НІБУЛОНом» у CLAAS розглядають як акт солідарності з Україною перед обличчям війни, адже «НІБУЛОН» уособлює в собі всі чесноти прозорого, ефективного українського бізнесу, який бореться за продуктову безпеку світу.

Трактори CLAAS мають низку переваг та вважаються однією з найнадійніших моделей на ринку. Серед їхніх технічних переваг: двигун FPT потужністю до 410 к. с., багатофункціональний джойстик керування CMOTION та TELEMATICS – телеметрія для моніторингу показників роботи трактора та автоматична система кермування GPS PILOT.

Разом із тракторами «НІБУЛОН» придбав вітчизняні розчинно-заправні станції «РЗС 30», які призначені для приготування й доставки безпосередньо до поля робочих розчинів – засобів захисту рослин. Важливо зазначити, що станції обладнані високоточними датчиками, що дасть змогу використовувати лише необхідну кількість розчину й уникнути махінацій та перевитрат. Машина «РЗС 30» має нержавіючу цистерну циліндричної форми із заспокоювачем води всередині, посилену раму та італійську тривісну ресорну підвіску ADR вантажопідйомністю 36 т.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що «НІБУЛОНівські» розмінувальники успішно завершили навчання від компанії GCS.