Техніка
Головне:
Техніка

Техніку BEDNAR продемонстрували на заході «УКАБ. Агротехнології 2021.Степ»

Сівалка BEDNAR OMEGA OO6000FL

Компанія «АГРОРЕСУРС» представила чотири агрегати BEDNAR на масштабному польовому заході «УКАБ. Агротехнології 2021.Степ», що відбувся 13 липня на Кіровоградищині. Кожен з них продемонстровали в роботі.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії BEDNAR.

«На демонстраціях задіяли два агрегати BEDNAR, з якими вже другий сезон поспіль працює компанія «AгроВіста». До того ж, сама подія відбувалася на полі, де торік проводився висів сівалкою OMEGA OO6000FL. Саме це поле ми досліджували, порівнюючи посіви сівалок BEDNAR та іншого відомого виробника», – відзначають у повідомленні.

За словами директора з виробництва компанії «AгроВіста» Дмитра Васильєва, урожайність пшениці на цьому полі після сівалки OMEGA була на 15-20% вищою, ніж після іншого агрегату, завдяки ідеальному дотриманню глибини посіву та оптимальному міжряддю в 12,5 см.

Дисковий лущильник SWIFTERDISC XO8000F

Також господарство надало для заходу один із своїх дискових лущильників SWIFTERDISC XO8000F. Минулого сезону всі чотири агрегати відпрацювали в господарстві по 9000 га без заміни дисків.

«Під час демонстрації SWIFTERDISC показав чудовий результат, не зважаючи на велику масу пожнивних решток на полі та перезволожений ґрунт. Операцію проводили із застосуванням відомих А-дисків на глибині 10 см, з трактором CLAAS потужністю 340 к. с. Агрегат не залишив шиферності та ідеально підрізав стерню», – розповідає виробник.

Компактор SWIFTER SO8000F показав чудовий результат та ідеально вирівняв ділянку відразу після проходу плугом по тому ж вологому ґрунту.

Крім того, вперше на Кіровоградщині продемонстрували дисколаповий агрегат ACTROS RO 4000 R, що зацікавив аграріїв. Тому в BEDNAR прогнозують великий демо-тур ACTROS на полях господарств найближчим часом.

Дисколаповий агрегат ACTROS RO 4000 R

Журнали