Техніка
Головне:
Техніка

Техніка працює ефективніше за точного землеробства, - «Золота Нива»

У агрохолдингу «Золота Нива» активно впроваджують елементи точного землеробства. Інноваційні технології використовують у керуванні технікою, відстеженні стану посівів і подальшому плануванні діяльності.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Уся техніка підприємства оснащена GPS-трекерами та датчиками рівня пального, що дозволяє відстежувати та коригувати переміщення машин. Кожен трактор обладнаний точними навігаційними системами Trimble, Claas, Matrix.

«Функція паралельного керування за допомогою точного сигналу використовується в операціях, що потребують «ювелірного виконання». Також в обприскувачах та розкидачах мінеральних добрив застосовується відключення секцій на перекриттях. Це дозволяє економити матеріали та суттєво полегшує роботу механізатора», – відзначають у агрохолдингу.

Також на полях компанії здійснюють диференційоване внесення добрив. Разом з тим користуються супутниковими знімками високої якості, що дозволяють вчасно реагувати на зміни індексу NDVI на полях.

«Моніторинг поля робимо також за допомогою БПЛА, метеостанцій і систем, що створюють історію поля, збирають всю інформацію про нього: сівозміни, дати технологічних операцій, звіти агрономів, норма та факт внесень, робота техніки, урожайність, тощо», – додають у публікації.

Нагадаємо, точне землеробство перетворює фермерське господарство на агробізнес. Раніше повідомлялося, супутниковий моніторинг посівів підвищує ефективність господарювання.

Журнали