Техніка
Головне:
Техніка

Сівалка Мassey Ferguson якісно працює на швидкості 16 км/год

Сівалка Мassey Ferguson 9108 VE відповідає вимогам швидкісного висіву, а відтак, забезпечує рівномірність розміщення насінин та якість їх закладання на високій швидкості.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Офіційний дилер Massey Ferguson ТОВ «Амако Україна» проводив  Crop Tour, у ході якого визначали вплив швидкості сівби на якість висіву та врожайність. Операцію здійснювали сівалкою Мassey Ferguson 9108 VE з обладнанням від Рrecision Planting.

«Щоб сіяти на швидкості 16 км/год слід забезпечити стабільність висівної секції у вертикальній площині, що значно погіршується під час руху нерівною поверхнею. Також потрібно створити якісний висівний апарат. Разом з тим варто пришвидшити процес переміщення насінини від висівного апарата до ґрунту», – зазначають у статті.

На дослідних ділянках висівали кукурудзу зі швидкiстю 8 та 16 км/год, і pізниці в урожайності практично не отримали (9,31 та 9,86 т/га відповідно). Це свідчить про те, що сівалка Мassey Ferguson з обладнанням від Рrecision Planting повністю відповідає всім потребам швидкісного висіву. Так, із цим агрегатом аграрії можуть проводити сівбу вдвічі швидше, в оптимальні терміни й завдяки цьому отримувати кращі результати.

Нагадаємо, надмірне притискне зусилля спричиняє зниження врожайності. Раніше повідомлялося, Massey Ferguson представив універсальний прес-підбирач RB 4160P Protec.

Журнали