Техніка

Massey Ferguson вивів на ринок новий комбайн для схилів

Massey Ferguson вивів на ринок новий комбайн для схилів

Компанія Massey Ferguson виводить на ринок новий зернозбиральний комбайн «MF 7360 AL4». Ця модель доповнить асортимент зернозбиральних комбайнів з вирівнюванням нахилу у Massey Ferguson.

Про це повідомляє пресслужба компанії 

Новинка має  інтегровану система вирівнювання, яка приводиться в рух чотирма гідроциліндрами. Таким чином можна регулювати боковий нахил машини до 38 %, до 35 % вгору і до 10 відсотків вниз. 

Управління системою здійснюється за допомогою пропорційних електромагнітних клапанів, які в свою чергу управляються електронним маятником.

Новий схиловий комбайн має потужність 306 к.с. (225 кВт). 6-циліндровий двигун Agco-Power робочим об’ємом 7,4 літра відповідає рівню викидів 5 і вже використовується в інших моделях.

Решта машини ідентична іншим зернозбиральним комбайнам серії MF Beta і включає молотильний барабан діаметром 600 мм і шириною 1,34 м.

Кабіна водія Skyline із серії Beta пропонує багато місця та комфорту, за управління відповідає механізмами важіль PowerGrip та 10,4-дюймовий термінал TechTouch із сенсорним екраном.

Читайте також:Massey Ferguson IDEAL отримав титул кращого комбайну року