Техніка
Головне:
Техніка

Massey Ferguson представив універсальний прес-підбирач RB 4160P Protec

Прес-підбирач Massey Ferguson RB 4160P Protec

Компанія Massey Ferguson, бренд корпорації AGCO, представила новий комбінований прес-підбирач Massey Ferguson RB 4160P Protec.

Про це повідомляє прес-служба компанії Massey Ferguson.

«Машина поєднує в собі всі функції силосних прес-підбирачів серії RB із вбудованим пристроєм для обмотки тюків, що дозволяє проводити збирання і силосування корму з високим вмістом вологи за один простий процес, а також зберегти більше білка та поживних речовин. Агрегат також можна використовувати для пресування сухого сіна та соломи, зокрема, кукурудзяної», – йдеться в повідомленні.

Прес-підбирач RB 4160P Protec оснащений двома рядами ножів Xtracut з гідравлічним приводом. Оператори можуть вибрати 0, 8, 9 або 17 ножів для досягнення зрізу кормової маси довжиною до 2,65 дюйма (майже 7 см), що дозволяє поліпшити засвоюваність корму. Як тільки урожай потрапляє в пресувальну камеру, система постійного тиску (CPS) забезпечує стабільну щільність протягом усього процесу пресування.

Унікальна конструкція забезпечує міцність обмотувального пристрою комбінованого прес-підбирача, що обмотує силосні рулони вагою майже 1360 кг. При цьому він досить компактний у роботі та транспортуванні.

У стандартну комплектацію прес-підбирача входить камера, встановлена на задній панелі, що дозволяє оператору бачити обмотування й випуск тюків.

Нагадаємо, Massey Ferguson вивів на ринок новий комбайн для схилів. Раніше повідомлялося, Massey Ferguson презентував нову лінійку тракторів MF 5S.