Техніка
Головне:
Техніка

Сівалка Azurit 9 від LEMKEN демонструє високу продуктивність

Сівалка Azurit 9 від LEMKEN

Сівалка Azurit 9 може виконувати чотири операції за один прохід, агрегатуючись з іншою технікою. При цьому вона розвиває досить високу робочу швидкість і має інноваційне програмне забезпечення, що підвищує точність роботи.

Про це AgroTimes повідомили у прес-службі компанії LEMKEN.

«Посіявши озимі сівалкою Compact-Solitair 9/600 К HD, можна навесні замінити висівну шину суцільного висіву на Azurit 9 і підготувати поле, внести добрива та посіяти на швидкості 12–15 км/год за один прохід навіть з урахуванням 600-літрового бункера для насіння. За норми 80 тис. насінин/га його вистачить приблизно на 17 га», — зазначають у компанії.

Також Azurit 9 можна навісити на причіпний Solitair 25 із герметичним бункером на 3000 л і чотирма дозувальними пристроями, що забезпечують норму до 500 кг/га (добрив). Цей тандем можна доповнити ґрунтообробним знаряддям – ротаційною бороною Zirkon чи дисковою Heliodor.

Бункер-дозатор Solitair 12 SW

Альтернативний варіант комплектації для  Azurit 9 —  Solitair 12 SW — найбільший у пропозиції LEMKEN бункер-дозатор обсягом 5800 л і чотирма дозувальними пристроями, що також забезпечують норму до 500 кг/га. Ще один варіант –  Solitair 23 (його навішують на фронтальну навіску трактора) із обсягом бункера 1900 л. та системою дозування, що, залежно від типу, може забезпечувати або до 250 кг/га (інжекторна), або до 500 кг/га (нагнітальна).

Усіма процесами можна керувати через термінал LEMKEN CCI або будь-який інший ISOBUS-монітор. Втім, спеціально для Azurit 9 було створено програмне забезпечення MegaSeed, яке працює спільно з низкою точних рішень LEMKEN.

Як уже повідомляв AgroTimes, cівалка Azurit 9 здійснює подвійний висів однією секцією.

Сівалка Azurit 9 від LEMKEN

Журнали