Техніка

Сівалка AMAZONE Condor працює з високою продуктивністю навіть за посушливих умов

Пневматична зернова сівалка AMAZONE Condor

Компанія AMAZONE розробила нову зернову сівалку Condor, що відповідає сучасним вимогам аграріїв до сівби. Зокрема, вона вирізняється універсальністю та високою продуктивністю роботи навіть за посушливих умов.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Сівалка AMAZONE Condor з шириною захвату до 15 м обладнана анкерними сошниками з пневматичним притискним колесом і 3-секційним бункером на 7800 л. Така конструкція допомагає досягати значної змінної продуктивності.

Під час руху долотоподібний сошник надійно прибирає рослинні рештки з борозни, й таким чином забезпечує щільний контакт між посівним матеріалом і ґрунтом. Також зменшуються втрати вологи завдяки малому переміщенню ґрунту у формуванні борозни.

Стабільність глибини висіву досягається за допомогою опорного колеса, що рухається за сошником. Важливо, що навіть під час сівби дрібнонасінних культур на мінімальну глибину (ріпак, льон) глибина не змінюється.

Сівалка не потребує великої потужності трактора.  Також, незважаючи на чималу ширину захвату, вона є досить компактною. У транспортному положенні її ширина не перевищує 3 м. Ходова частина оснащується гідравлічними або пневматичними гальмами.

Нагадаємо, Amazone пропонує нові моделі комбінованих агрегатів Ceus для ідеального змішування.