Техніка

Amazone пропонує нові моделі комбінованих агрегатів Ceus для ідеального змішування

Комбінований агрегат Amazone Ceus 3000-TX

Amazone пропонує дві нові моделі причіпних комбінованих агрегатів Ceus 3000-TX і Ceus 4000-TX з жорсткою рамою та шириною захвату 3 м і 4 м, що дозволяє агрегатувати їх з тракторами потужністю від 150 к. с. Так, невеликі агровиробники зможуть отримувати максимальну продуктивність за один прохід.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії.

Нові моделі Ceus 3000-TX і Ceus 4000-TX можна використовувати для обробки стерні, основного обробітку ґрунту, глибокого розпушування та передпосівної підготовки. Вони гарантують максимально продуктивну роботу за один прохід.

Завдяки вдалому поєднанню дисків і стійок, Ceus забезпечує ідеальне змішування за робочої швидкості до 15 км/год. Батарея дисків інтенсивно подрібнює солому, стерню або проміжні культури. За рахунок секції стійок, що розташована далі, відбувається рівномірне перемішування органічної маси, навіть у великій кількості. З такою комбінацією інструментів Ceus створює найкращі умови для швидкої мінералізації та появи дружних сходів, а надалі – отримання посівів з мінімальним рівнем захворюваності.

Комбінований агрегат Amazone Ceus 3000-TX

За секцією лап розміщена секція вирівнювальних елементів (на вибір можна встановити гладкі або вирізні диски або пружинні вирівнювачі). Для оптимальних стиків між проходами крайні диски окремо регулюються по висоті й нахилу.

Зворотне ущільнення здійснюють 11 видів котків і різні штригелі. За надмірно вологих умов можна демонтувати коток, щоб розпушений ґрунт швидко просох і прогрівся.

Особливо комфортною є опційна функція гідравлічного регулювання глибини для оптимальної адаптації під різні ґрунтові умови.

Нагадаємо, Amazone презентувала нову ротаційну борону KE 3002-240 з системою Rotamix.