Техніка

Сівалка AMAZONE Condor адаптована до посушливих умов

Сівалка AMAZONE Condor

Виробник пропонує сівалку AMAZONE Condor з двома варіантами міжрядь і чотирма варіантами коліс на вибір, що призначені для різних умов господарювання, зокрема, для посушливих.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Так, агрегат може працювати з такими міжряддями: 25 см або 33,3 см за ширини захвату 12 м; 25 см або 31,3 см за ширини захвату 15 м.

«Міжряддя 25 см пропонується як класичний розмір у типових степових регіонах із незначним ризиком посухи за рясних опадів і потенційно високого виробництва біомаси. Міжряддя 33,3 і 31,3 см більше популярні в посушливих регіонах для швидкої сівби з невеликими нормами в умовах дефіциту часу або браку вологи. Широке міжряддя й низька норма висіву забезпечують більше вологи для окремої рослини. Проте продуктивність сівби вища, а витрати пального – менші», – відзначають  у статті.

Також зауважують, що є чотири варіанти опорних коліс.

Пневматичне колесо є універсальним завдяки можливості змінювати тиск усередині. Це дає змогу працювати по ґрунтах різної вологості. Інший варіант – таке ж колесо з мінімальною порожниною, що дає хороше зворотне ущільнення вологого ґрунту й може використовуватися на стерні соняшнику, кукурудзи та ріпаку без ризику пошкодження.

Для посушливих умов виробник пропонує колесо, заповнене піною, й таку ж модель, але з V-подібним профілем. Остання забезпечує максимальне зворотне ущільнення на дуже легких ґрунтах і під час сильної посухи.

Нагадаємо, сівалку AMAZONE Condor обладнали точною сошниковою системою ConTeC pro.