Техніка
Головне:
Техніка

Штанги для внесення рідкої органіки від JOSKIN мінімізують втрати речовин

Штанга для внесення рідкої органіки JOSKIN з підвісними трубами

Компанія JOSKIN пропонує два різновиди штанг для внесення рідкої органіки, принцип дії яких істотно зменшує випаровування поживних речовин.  

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«У першій групі штанг завдяки м’яким трубкам, що тягнуться по поверхні землі, рідина вноситься біля коріння рослин, лишаючи листя не забрудненим. Це забезпечує відсутність ушкоджень і стресів. Незважаючи на те, що гноївка вноситься на поверхню, зниження її контакту з повітрям зменшує втрати азоту через випаровування на 35%», – зазначають у статті.

До другої групи належать штанги із сошниками. Вони мають таку саму конструкцію й додатково оснащені сошниками.

Штанга JOSKIN із сошниками

«Розсуваючи рослинність, сошники забезпечують точне потрапляння гноївки до коріння, взагалі не забруднюючи рослини. Це ідеальне знаряддя для внесення добрив на луках. Постійний контакт сошників із ґрунтом менше забруднює траву й приблизно на 50% знижує втрати аміаку через випаровування», – відзначають у статті.

Сошник штанги JOSKIN

Разом з тим зауважують, що штанги JOSKIN можуть бути використані й у пізніший сезон. Завдяки жорстким металевим пластинам, до яких прикріплено шланги, останні не відскакують від поверхні. Сошники проривають борозну між рослинами, не пригинаючи їх до землі, і потім вносять рідину з високою точністю. Таким чином, гноївку закриває рослинність, на неї менше впливають вітер і сонце, що істотно зменшує випаровування поживних речовин.

Нагадаємо, названо переваги використання штанг для внесення рідкої органіки. Раніше повідомлялося, Joskin запустив онлайн-конфігуратор для вибору агрегатів.

Журнали