Техніка

До Krone Big M 450 CR пропонують вальцеву плющилку

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
До Krone Big M 450 CR пропонують вальцеву плющилку

На додаток до добре зарекомендованої сталевої бітерної плющилки (CV) компанія Krone запропонувала вальцеві плющилки для високопродуктивної косарки Big M.

Про це повідомляє пресслужба підприємства. 

Вальцеві плющилки ідеально підходять для використання на бобових травах (наприклад, люцерна, конюшина). Клієнт може вибирати між профільованими гумовими і новими сталевими вальцями M-Rolls. Нові сталеві вальці плющилки CR з М-профілем особливо рекомендуються для використання в екстремальних умовах, наприклад, при збиранні листяних кормів в регіонах з кам’янистим ґрунтом.

Нові сталеві вальці (діаметр 25 см) в стандартній комплектації оснащені верхнім і нижнім приводом. Це означає, що навіть велика маса може без проблем оброблятися і інтенсивно плющитися.  Оскільки обидва вальца працюють без контакту один з одним, плющилка працює дуже плавно. Ще однією перевагою є те, що, незважаючи на привід, верхній валець при захопленні чужорідних тіл може зміщуватися вгору, таким чином, не пошкоджується плющилка, і приводний механізм залишається незачепленим.

Сталеві вальці M-Rolls

Залежно від культури, врожайності й інтенсивності плющення, систему можна швидко і просто регулювати ступінчасто з кабіни (відстань між вальцями від 0,5 мм до 25 мм). Це гарантує оптимізацію процесу сушіння і в той же час дозволяє уникнути втрати ціннного листя.

Big M 450 CR в стандартній комплектації оснащений функцією укладання у валок, так що скошування, плющення і укладання у валок можуть виконуватися за один прохід. Це економить час, а також покращує якість кормів завдяки зниженню їх забруднення. Автоматичне регулювання висоти ходової частини забезпечує достатній дорожній просвіт для великої кількості корму. Крім того, Big M може бути оснащений регульованими розподільниками маси, що дозволяє ще більш точно контролювати процес сушіння.

Потужний двигун і гідропневматичне підвіска на передній і задній осях

Самохідна високопродуктивна косарка-плющилка приводиться в рух двигуном Liebherr потужністю 449 к.с. (12 л), який відповідає стандарту Stage V і забезпечує інтервал між технічними обслуговуванням в 1000 год. Двигун і привід встановлюються на так звані сайлентблоки, які забезпечують найкращу плавність ходу. Стандартною є автоматизована система управління двигуном, яка автоматично перемикається між режимами Eco і M і, таким чином, завжди забезпечує відповідну потужність двигуна. Це економить потужність машини і, отже, паливо під час роботи. Розроблена нова система управління граничним навантаженням автоматично знижує швидкість руху, як тільки визначається заданий діапазон частоти обертання. Це забезпечує чистий зріз кожного разу.

Також практична гідропневматичне підвіска на передній і задній осях, обидві осі мають гідравлічне регулювання висоти. У польових умовах шасі автоматично піднімається на 15 см для забезпечення максимального дорожнього просвіту, при русі по дорогах воно відповідно опускається, щоб Big M не перевищував висоту 4,0 м. Ця інноваційна концепція шасі робить значний внесок в підвищення комфорту їзди.

Робоча ширина 9,90 м забезпечує максимальну продуктивність, а завдяки транспортної ширині 3,0 м і транспортної висоті до 4,0 м Big M володіє ідеальними параметрами для пересування на дорогах зі швидкістю до 40 км / год.

Для максимального комфорту водія Krone пропонує нову систему рульового управління ISOBUS, Krone Guidance. Система має різні режими руху і тому ідеально підходить для будь-яких умов експлуатації. Krone Guidance гарантує максимальне використання машини з точки зору ширини захвату і швидкості. Звичайно, можна використовувати різні коригувальні сигнали, будь то EGNOS або RTK (± 2 см), які можна вільно вибирати. За запитом Big M також поставляється з системою SectionControl для автоматичного підйому косарних секцій на краю поля.

З Big M 450 CR і нової плющилкою M-Rolls компанія Krone в черговий раз удосконалила загальну концепцію самохідних косарок. З одного боку, машина вражає зразковим якістю плющення в будь-яких умовах, будь то листова культура або кам’яниста місцевість, з іншого боку, Big M забезпечує високу продуктивність навіть на невеликих площах завдяки своїй величезній маневреності та можливості автоматично зміщувати фронтальну косарку в сторону.

Читайте також: Krone розробляє навісний кормозбиральний комбайн

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями