Овочі-Ягоди-Сад

«Сади Дніпра» розпочали монтаж найпотужнішої в Україні лінії сортування плодів

На сховищі компанії «Сади Дніпра» (ТМ UApple) розпочато монтаж сортувальних ліній системи GeoSort. Відповідні роботи проводить компанія «Інсолар-холод» і GREEFA.

Про це повідомляється на сайті компанії «Інсолар-Холод».

Як зазначається, GeoSort наразі є найпотужнішою в Україні лінією сортування делікатних фруктів з продуктивністю 12 тонн/год. Вона оснащена автоматичною системою пакування на палети, а такаж має два автомати для пакування в пакети.

Сортування плодоовочевої продукції здійснюється завдяки модульній конструкції, а також системам вимірювань зовнішньої та внутрішньої якості плодів.

«Спеціальні камери вимірюють зовнішню якість, роблячи безліч знімків плода за секунду, що дає змогу отримати якісний аналіз з граничною швидкістю і високою надійністю. Подібним чином проводиться і внутрішній аналіз за допомогою інфрачервоних зображень, зроблених на високій швидкості, – завершуючи повний якісний аналіз плодів. Ці вимірювальні системи наступного покоління дають змогу лініям GeoSort дбайливо сортувати фрукти з максимальною продуктивністю 8 плодів на секунду на кожній доріжці», – йдеться в повідомленні.

Лінія GeoSort, крім яблука, також підходить також для сортування кісточкових фруктів, томатів і ківі, переробляючи плоди розміром від 40 до 120 мм і вагою від 20 до 500 грам.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!