Техніка

Ropa удостоїли срібної медалі Agritechnica за дробарку картопляних залишків

Найбільша в світі виставка сільськогосподарської техніки Agritechnica-2019 нагородила німецьkого виробника картоплезбиральних комбайнів Ropa срібною медаллю за інноваційну дробарку залишків картоплі, які проростають наступного року.

Про це повідомляється на сайті компанії-виробника.

«Дробарка картоплі дробить і розріджує бульби, відсортовані із зливних відвантажувального та сміттєвого транспортерів. Це сприяє гниттю та запобігає проростанню картоплі в наступному році», — йдеться у повідомленні.

У компанії зауважують, що  відростання залишків картоплі підриває наступний урожай і тягне широкий спектр проблем. Передусім як неконтрольоване джерело захворювань та шкідників, таких як ризоктонія, віруси, фітофтора, нематоди, дротяник.

Залишки картоплі конкурують із наступною культурою за світло, воду та поживні речовини, особливо за культури з повільним розвитком паростків, збільшують ризик змішування сортів картоплі.

Читайте також: Картопляний комбайн облаштували швидкозмінним копальним модулем

Відростанню залишків картоплі сприяють і теплі зими останніх років.

Дробарка складається з двох пневматичних шин, що обертаються з різною швидкістю

та ножа подрібнення Hardox на одному з коліс  дробарки. Швидкість обертання колес можна регулювати. Також регулюється відстань між колесами та тиск у шинах. Від каменів та інших сторонніх предметів механізм захищений сіпіральними пружинами.

Дробарка працює із низьким рівнем вібрації навіть із високою часткою каменів у ґрунті, не впливає на продуктивність комбайна, не становить загрози сортувальникам.

Це нововведення буде доступне як опція для комбайнів Ropa Keiler з весни 2020 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!