Техніка
Головне:
Техніка

Ristone Holdings придбав нові обприскувачі від John Deere та Case

Обприскувач John Deere М4040

Агрохолдинг Ristone Holdings придбав 2 обприскувача John Deere М4040, вартістю $ 320 тис. за одиницю, а також малий обприскувач компанії Case за $ 180 тис.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначають, що у виборі техніки агрохолдинг акцентує увагу на інноваційних технологіях та можливості раціоналізувати процеси.

«John Deere М4040 – це максимально універсальний пристрій для обприскування. Ця флагманська модель обладнана сучасними інтелектуальними рішеннями, що дозволяють автоматизувати основні процеси внесення добрив, забезпечивши максимально точну подачу рідких речовин і економію витрат», – йдеться в повідомленні.

Використовувати обприскувач можна на різних культурах, на основних етапах їх розвитку. Також агрегат має сучасну кабіну з хорошим оглядом і комфортним для оператора керуванням.

Обприскувач Case

«Малий обприскувач від Case також має відмінні технічні властивості і високу точність, при цьому його компактні розміри і невелика вага забезпечують високу мобільність і не ущільнюють ґрунт», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, Ristone Holdings ввів в експлуатацію елеватор. Нагадаємо, Ristone Holdings збільшує земельний банк на 40 тис. га.

Журнали