Техніка
Головне:
Техніка

Резервуар Farmet Elefant для рідких добрив – продуктивний і мобільний

Резервувар Farmet Elefant для рідких добрив

Мобільний і зручний резервувар Farmet Elefant для рідких добрив гарантує рівномірну циркуляцію потоку рідини між цистернами і машинами.

Про це повідомляє прес-служба «Цеппелін Україна».

«Цей резервуар розташовують на краю поля. З однієї частини він наповнюється з цистерн, а з іншого добриво всмоктується польовою машиною. Заповнюючі та польові проміжки розташовані так, що агрегати один одному не заважають, функціонують повністю автономно з максимальною продуктивністю. Клиновидна конфігурація дна істотно зменшує осідання добрива на дні резервуара. Крім того, на дні ємності є спеціальні розподільники для змішування рідини. Також агрегат може бути обладнаний динамічною системою перемішування за більш високої концентрації сухих домішок в добривах», – зазначають у публікації.

Мобільний резервуар Farmet Elefant агрегатується на нижньому навішуванні трактора. Шасі мають гідравлічну систему складання та обладнані пневмогальмами. У робочому положенні їх складено так, щоб резервуар не торкався поверхні землі.

Застосування високоточних продуктів в поєднанні з системою eXtra STEEL line також забезпечує тривалий експлуатаційний період техніки навіть у найбільш складних умовах.

Нагадаємо, названо переваги використання штанг для внесення рідкої органіки.

Журнали