Техніка

Призначено нового керуючого директора з досліджень і розробок Fendt

Вальтер Вагнер

Колишній віце-президент з інженерних питань компанії Fendt Tractors Вальтер Вагнер з 1 січня 2022 р. обійме посаду керуючого директора з досліджень та розробок AGCO/Fendt. Він змінить на посту Херіберта Райтера.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Вальтер Вагнер пройшов виробничу практику як інструментальник, а потім вивчав машинобудування з проєктуванням в Університеті прикладних наук Кемптена. Він почав працювати в компанії Fendt 1 жовтня 1988 р. як конструктор у відділі розробки. У 1999 р. він був призначений керівником відділу розробки продукції для серій Fendt Farmer 200 та 300. Вальтер відіграв важливу роль у подальшому розвитку серії 200 та створенні Fendt 200 Vario – першого компактного трактора з безступеневою трансмісією.

З 2013 року Вальтер Вагнер обіймає посаду керівника відділу розвитку компанії Fendt Tractors. У 2019 році його було призначено віце-президентом з інженерних питань компанії Fendt Tractors.

«Ми раді призначенню Вальтера Вагнера, досвідченого інженера-розробника та керівника з багаторічним досвідом. У розширеній лінійці Fendt Full-Line трактори історично є найбільшою і найважливішою групою продукції. Успішна стратегія зростання компанії Fendt на неєвропейських ринках, таких як Північна та Південна Америка, Австралія/Нова Зеландія також підвищила значущість наших тракторів в останні роки. Вальтер Вагнер та його команда розробників, що налічує близько 580 інженерів, чудово справляються з цим завданням, щоб, з одного боку, трактори Fendt використовувалися у всьому світі для всіх сфер застосування, а також у будь-яких кліматичних та ґрунтових умовах на фермах; з іншого боку, вони розробляють важливі модулі для всієї лінійки машин Full-Line у ​​штаб-квартирі Fendt у Марктобердорфі», – повідомив Крістоф Гребінгхофф, голова правління AGCO/Fendt.

Нагадаємо, бренди AGCO отримали сім нагород AE50 2022.