Техніка

«Прометей» використовує культиватори вітчизняного виробництва

У компанії «Прометей» якісно обстежують посіви та оновлюють технопарк сучасними агрегатами, зокрема, вітчизняного виробництва.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Після весняних холодів провели моніторинг хвороб та фітосанітарної обстановки, закриття вологи, а також підживлення добривами й обробку від бур’янів. Поля обстежили кілька разів, уточнена щільність посіву після виходу з зими. Стан озимих оцінили від хорошого до відмінного», – зазначає агроном Ілля Троїцький.

У період весняно-польових робіт провели підгодівлю озимих культур і внесення мінеральних добрив під соняшник на тих полях, де не було культивації.

Разом з тим, фахівці компанії впевнені, що запорукою хорошого врожаю також є правильно підібране і якісне обладнання, тому на полях господарств використовується нова техніка для обробки та посіву.

«Ми використовуємо важкі і легкі трактори – Case 310, Case 315, John Deere потужністю 130 к. с., агрегати Kverneland. Культиватори обрали українського виробництва – АК-8,5, сівалки в основному – Great Plains і Gaspardo, John Deere », – додає агроном.

Крім того, у квітні земельний банк виробничої компанії «Прометей» поповнився зрошуваними землями, на яких сіятимуть кукурудзу.

Нагадаємо, «Прометей» отримав дозвіл на придбання елеватора у «Кернел». Раніше повідомлялося, «Прометей» зекономив 17% на відправці сільгосппродукції без залучення транспортно-експедиторських компаній.