Техніка

Презентували технології, що дозволяють економити до 20% ресурсів під час обприскування

Тайтен Машинері Україна презентувала на аграрній бізнес-конференції OkAgro 2022 технології для точного землеробства: обладнання для диференційного внесення та обприскування у поєднанні з системою автоматичного водіння Raven RS1, а також Raven VSN – камерою візуального водіння по рядах для обприскувачів.

Про це повідомляє прес-служба дилера.

«Системи вже давно зарекомендували себе в Україні, тому вони є в ТОП-холдингах, таких як «Кернел», «МХП», «Контінетал Фармер Груп» тощо. Презентовані технології точного землеробства допомагають мінімізувати затрати завдяки зменшенню перекриттів, підвищенню швидкості та якості обробки, зниженню навантаження на оператора, мінімізації людського чинника. У середньому, якщо під’єднати водіння по рядках, паралельне водіння та автопілоти, то аграрії можуть зекономити до 20%», – зазначає фахівець з обладнання Raven компанії Тайтен Машинері Україна Олександр Жовтий.

За його словами, зараз більшість аграріїв обприскують поля по діагоналі, витоптуючи частину посівів. Камера VSN допоможе позбутися цього:

«Зараз взагалі аграрії обприскують по діагоналі, тобто, витоптують у середньому від 2% до 4% культур. Якщо ж фермери перейдуть на обприскування в рядки, то теоретично повинні ці 4% зекономити – на практиці виходить до 2,5%. Тому, якщо порахувати 2,5% врожаю на кукурудзі, то окупність камери (за старої вартості зерна) становить в межах 700-800 га, тобто близько $20 тис.».

Спеціаліст також додав, що камера працює в комбінації з автопілотом RS1, що окупається за один сезон.

Раніше ми повідомляли, Тайтен Машинері Україна підвищує рівень фахівців із точного землеробства.