Техніка

Екологічний і ефективний догляд за культурами забезпечить відповідна техніка

Компанія Pöttinger охопила сегмент механічного догляду за сільськогосподарськими культурами, запропонувавши маневрені та ефективні машини, що сприяють росту рослин: роторну та штригельну борони й просапний культиватор. Нова техніка підходить як для традиційних, так і органічних ферм, і характеризується простотою управління, великою площею покриття, експлуатаційною надійністю та довговічністю.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Роторна борона ROTOCARE

Нова роторна борона ROTOCARE відрізняється дбайливим ставленням до культур, можливістю працювати незалежно від міжряддя, а також максимальною продуктивністю за низького зносу. Крім того, знаряддя має широкий спектр інших застосувань: розбивання кірки, внесення добрив, аерація лук або поверхнева обробка стерні. За робочої ширини від 6,6 до 12,4 м, швидкості роботи 10-30 км/год та низьких вимогах до тягового зусилля необхідні робочі операції виконуються швидко та економічно.

Штригельна борона TINECARE

Нова штригельна борона TINECARE з постійним тиском секцій на ґрунт гарантує найкращий результат обробки та максимальну продуктивність. Окрім запатентованої системи притискних пружин та великих коліс контролю глибини, машина має стійку раму з оптимальним розподілом ваги. Ця комбінація забезпечує незмінно бездоганний результат роботи по всій оброблювальній площі. Система швидкої заміни граблин дозволяє заощаджувати час. Розміри робочої ширини від 6,2 до 12,2 м дозволяють отримувати максимальну продуктивність операції.

Просапний культиватор FLEXCARE

Новий просапний культиватор FLEXCARE компанії PÖTTINGER завдяки своїй унікальній концепції вирізняється універсальністю у застосуванні під час обробки різних культур. Відстань між рядами, робоча ширина секцій культиватора та точне встановлення пальцеподібного робочого органу повністю регулюються без інструментів. Машина виконує точний контроль глибини та дбайливу обробку культур. У поєднанні з гідравлічною пересувною рамою опційно доступне керування пристроєм за допомогою камери. Просапне знаряддя доступне з робочою шириною від 4,7 до 9,2 м.

Нагадаємо, компанія PÖTTINGER встановила новий рекорд продажів.