Техніка

Компанія PÖTTINGER встановила новий рекорд продажів

Головний завод PÖTTINGER у м. Гріскірхен (Австрія)

У свій ювілейний рік компанія PÖTTINGER подолала позначку у 400 мільйонів обороту встановивши, ще один рекорд продажів у 2020/21 маркетинговому році.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії «PÖTTINGER UKRAINE».

«У 2020/2021 маркетинговому році компанія PÖTTINGER знову досягла найвищих в історії продажів – € 405 млн, що вперше перевищило позначку 400 млн. Порівнянно з минулим роком оборот зріс на 11%.  З експортною квотою 88%, ступінь інтернаціоналізації виробника сільськогосподарської техніки залишився на тому ж високому рівні. Основу успіху складають 1929 високомотивованих співробітників, співпраця з партнерами з продажу та інвестиції в фабрики з виробництва інноваційної продукції та послуг», – відзначають у компанії.

Технічний асортимент виробника практичний і різноманітний:  він охоплює як потреби малого бізнесу в альпійській зоні, так і вимоги великого бізнесу в інших регіонах. Нарізі компанія PÖTTINGER впевнено відстоює позицію лідера світового ринку прес-підбирачів за допомогою нового покоління багатоцільових роторних прес-підбирачів JUMBO. Що стосується косарок та посівної техніки, австрійська компанія також попереду порівняно з іншими європейськими виробниками.  Зазначають, що більше новинок PÖTTINGER представить восени.

Роторний прес-підбирач JUMBO 7540 нового покоління

«З 69 -відсотковою часткою у продажу машин, кормозаготівельна техніка є основним джерелом продажу.  Техніка для обробітку ґрунту та сівби досягла 31% від загального обсягу продажу машин. Обидва напрямки стабільно розвиваються позитивно. Підрозділ «Оригінальні запасні частини» також продовжив розвиватися, збільшившись приблизно на 8%. Величезний внесок зробили ефективність роботи логістичного центру запасних частин та обслуговування у критичний час пандемії.  Концепція довгострокової наявності запасних частин та перевіреної серії швидкозношуваних деталей (DURASTAR та DURASTAR PLUS) також вплинули позитивно», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, Pöttinger модернізував рулонні прес-підбирачі Impress.