Техніка
Головне:
Техніка

Pöttinger модернізує рулонні прес-підбирачі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Pöttinger модернізує рулонні прес-підбирачі

У нових рулонних прес-підбирачах Pöttinger будуть встановлюватись датчики нахилу для поліпшення продуктивності під час роботи на схилах. Як повідомляє AgroTimes.ua, в якості опцій для моделей F та V Pro буде також пропонуватись система автоматичного регулювання швидкості гідроприводу вивантаження рулонів задля їх кращого збереження.

Ще однією опцією є вибір групи ножів за допомогою гідроприводу. Майбутні моделі, що керуватимуться з кабіни, не будуть оснащуватись власним терміналом. Можна буде використовувати SIOBUS-термінали тракторів і не витрачати зайві кошти на додатковий комп’ютер. Звісно, що за потреби модна буде замовити керуючий термінал, проте такі функції, як підбір маси та вивантаження рулонів виконується автоматично.

В нових прес-підбирачах збільшено розмір пресувальної камери. Модель 155V розрахована на рулони розміром від 0,8 м до 1,55 м, а модель 185V – від 0,9 м до 1,85 м. Вивантажувальний пристрій обладнаний функцією перекидання рулонів на бік, оскілки саме на боковій поверхні кількість плівки максимальна, і це забезпечує кращий захист від впливу погодних факторів. За необхідності систему перекидання можна вимкнути з кабіни трактора.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!