Техніка

Kuhn випустив нові агрегати для ґрунтообробітку, сівби та заготівлі кормів

Дискова борона Kuhn Optimer XL

Компанія Kuhn оновила причіпну дискову борону Optimer XL, сівалку точного висіву Kosma та презентувала нову косарку-плющилку й рулонний прес-підбирач.

Про це повідомляє topagrar.com.

Причіпні компактні дискові борони Kuhn Optimer XL тепер доступні з шириною захвату від 4 до 12 м і, таким чином, доповнюють серію Optimer XL 1000. Система Steady-Control гарантує бездоганне копіювання рельєфу ґрунту.

Сівалка точного висіву Kuhn Kosma

Kuhn презентує нову серію сівалок точного висіву Kosma. Машина опційно доступна з механічним або електричним приводом. З притискним зусиллям 120 кг агрегат можна використовувати як для звичайного, так і для ощадливих методів обробітку ґрунту. Нова концепція рами з більш компактним навісним обладнанням дозволила зменшити вагу сівалки, тому її можна агрегатувати з тракторами середньої потужності.

Косарка-плющилка FC 9330 D-RA

Також виробник представляє нову роторну косарку-плющилку FC 9330 D-RA, що укладає корм на валки за допомогою поперечних стрічкових конвеєрів: по центру, по всій ширині або тільки з одного боку. Нова концепція рами й опорних важелів робить машину більш компактною.

Нові рулонні прес-підбирачі VB 7100 з регульованою пресувальною камерою мають підвищену щільність пресування, місткість і довговічність. А запатентована система i-DENSE полегшує роботу водія й гарантує максимальну продуктивність преса.

Нагадаємо, KUHN презентував новий посівний комплекс ESPRO RT 12000 RC.