Техніка

Посівний комплекс Compact-Solitair 9 вирізняється міцністю й продуктивністю

Посівний комплекс Compact-Solitair 9

У господарстві «Петреченко і К» рік користуються посівним комплексом Compact-Solitair 9/400, NH 7070 від Lemken і серед найбільш помітних переваг агрегату виділяють запас міцності та хорошу продуктивність.

Про це AgroTimes розповів головний інженер ФГ «Петреченко і К» Юрій Загородній (Хмельницька обл.).

«Усе в цій техніці подобається: хороша якість висіву, дотримання визначеної норми та глибини, диски чудово працюють із ґрунтом. Перед сівбою ми навіть не культивуємо, одразу працюємо по осінньому дискуванню. Це дуже вигідно. Агрегат також вносить добрива в міжряддя. Додаткова опція, якою його оснастили, – контроль висіву. Це дає змогу відстежувати процес у режимі реального часу й запобігати пропускам, якщо раптом у сошники потрапило погано провіяне насіння», – зазначає головний інженер.

Особливою зручністю, за його словами, є розділений насіннєвий бункер з регульованою стінкою, що дозволяє змінювати пропорцію добрив і насіння. Налаштовують посівний комплекс за 5 хв.

«Відчувається, що конструкція Compact-Solitair 9 міцніша, ніж в інших сівалок. Разом із тим вона дуже проста в користуванні, до всього є доступ. Агрегат має хорошу продуктивність – за добу може засіяти до 40 га, незважаючи на робочу ширину всього у 4 м. Швидкість сівби коливається від 8 до 13 км/год, але за потреби можна працювати в діапазоні швидкості від 0,5 до 20 км/год. Ми агрегатуємо сівалку з трактором New Holland Т7070 потужністю 225 к. с. та безступеневою коробкою передач», – додає Юрій Загородній.

Посівний комплекс Compact-Solitair 9

Нагадаємо, посівний комплекс Compact-Solitair 9 підвищує врожайність.