Техніка

Оновлені кукурудзяні жатки New Holland можна обладнати подрібнювачами стебел

Жатка для збирання кукурудзи від New Holland

Для максимальної продуктивності, швидкого та вчасного збирання врожаю компанія New Holland розробила високопродуктивні жатки для збирання кукурудзи, які відповідають найвимогливішим потребам сучасних господарств.

Про це повідомляє прес-служба New Holland Agriculture на своїй Фейсбук-сторінці.

«Оновлений модельний ряд оснащено коротшими мисами, які краще копіюють рельєф поля, запобігаючи звалюванню стебел уперед. Все зерно, що осипалося, потрапляє поміж поперечні ребра на капотах подільників і скочується до шнека жатки, тому втрати мінімальні. Змінні зношувальні накладки підвищують експлуатаційний ресурс подільників, а всі миси складаються догори та фіксуються на газових стійках для зручного очищення та технічного обслуговування», – йдеться в публікації. 

Крім того, для тонкого подрібнення і рівномірного розподілу подрібнених пожнивних решток жатки New Holland можна опційно обладнати інтегрованими подрібнювачами стебел. Вони ідеально підходять для роботи за мінімальною або нульовою технологіями обробітку ґрунту. Дискові ножі стеблеподрібнювачів розташовані під днищем жатки, мають незалежні приводи на кожному ряді, що дозволяє використовувати їх із максимальною гнучкістю.

Також опційно можна встановити роторні подільники та систему автоматичного копіювання рельєфу Autofloat.

Виробник пропонує кукурудзяні жатки з міжряддям 70, 75, 80, 91, 96 см, що можуть мати від 5 до 16 рядків. Діаметр подавального шнека становить 600 мм.

Нагадаємо, New Holland розробив інноваційні системи захисту для кормозбиральних комбайнів.