Техніка

Нова механічна сівалка HORSCH Versa KR адаптована до різних польових умов

Механічна сівалка HORSCH Versa KR

Компанія HORSCH випустила нову механічну машину для сівби – Versa KR, яку обладнали електричною системою дозування.

Про це розповідає прес-служба виробника.

Електрична система дозування SmartClip вирізняється гнучкістю в закладці технологічних колій. Індивідуальне перемикання дозаторів без використання інструментів дозволяє виконати це за лічені хвилини.

Об’єм бункера у стандартній комплектації становить 900 л, та може бути збільшений до 1500 л.

Ширина міжрядь сівалки Versa KR може становити 12,5 або 15 см. У налаштуванні норми висіву та заміні котушки великою перевагою є регулювальна заслінка між бункером та дозатором. Висівний сошник DuoDisc, розроблений спеціально для модельного ряду Versa, забезпечує точну й рівномірну закладку насіння в будь-яких умовах.

Електроніка машини повністю сумісна із системою ISOBUS Standard. Концепція керування машиною за допомогою Touch Terminal із сенсорним екраном дозволяє індивідуальну конфігурацію робочих функцій.

Для Versa 3 KR пропонують два варіанти ґрунтоущільнювачів: зубчастий і з трапецієподібними кільцями. Останній може бути виконаний у двох розмірах: з діаметром 50 см для важких ґрунтів і 60 см для більш легких або змінних умов. Така можливість вибору дозволяє оптимально адаптувати машину відповідно до умов і потреб господарства.

Нагадаємо, машинами HORSCH тепер можна керувати через додаток на смартфоні.