Техніка

Nexat почав співпрацю з Evers Agro

Nexat почав співпрацю з Evers Agro

Німецький виробник системних тракторів Nexat розпочав співпрацю з нідерландським виробником сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, догляду за луками та удобренням ріллі – компанією Evers Agro.

Про це повідомляє пресслужба Nexat.

«Ми дуже раді оголосити про нашу нову співпрацю з компанією Evers Agro, яка відрізняється новаторським духом та прагненням до досконалості. Представляємо коротку дискову борону Evers Slurry — революційне рішення в галузі управління гноївкою та оздоровлення ґрунту. Розроблена для великої ширини захоплення, вона легко укладає і закладає гноївку, підвищуючи родючість ґрунту як на глинистих, так і на піщаних ділянках», – зазначили в компанії.

У Nexat наголошують, що завдяки компактній конструкції забезпечується точне внесення добрив, сприяючи рівномірному обробітку полів. Завдяки легкій, але міцній конструкції ця машина створена для сталого розвитку, мінімізуючи втрати азоту та максимізуючи ефективність поживних речовин.

«Інновація Evers Agro не тільки спрощує внесення гноївки, але й встановлює нові стандарти в сільському господарстві в галузі охорони навколишнього середовища та операційної ефективності», – додали в Nexat.

Читайте також: Nexat з Amazone створили систему удобрення