Техніка

New Holland презентував низьковуглецеві трактори у Великобританії

Трактор New Holland LOCT з низьким вмістом вуглецю

New Holland Agriculture провела захід Advanced Propulsion Center Showcase на своєму виробничому заводі в Базилдоні (Великобританія). Це ознаменувало завершення проекту трактора з низьким вмістом вуглецю (LOCT).

Про це йдеться у прес-релізі виробника.

Проект LOCT є кульмінацією роботи New Holland у розробці технології метану для сільськогосподарської техніки, яка розпочалася з першого прототипу трактора, представленого в 2013 році. У червні 2021 року на заводі в Базилдоні розпочато серійне виробництво метанового трактора Power Tractor New Holland.

Шон Леннон

«У рамках нашої стратегії «Лідер чистої енергії» ми проводили різні дослідження щодо альтернативних видів пального для сільськогосподарського обладнання, і ми віримо, що зрештою рішення для цієї галузі матиме багато форм. Сьогодні ми пишаємося тим, що готові випустити на ринок перший у світі метановий трактор, і це стало можливим завдяки підтримці APC. Ми бачимо великий потенціал цієї технології як рішення, що приносить фермерам екологічні та фінансові переваги й водночас сприяє зменшенню вуглецевого сліду в сільському господарстві», – зазначив віце-президент New Holland Europe Шон Леннон.

New Holland також розповіла свій наступний крок – створення енергонезалежної ферми, що виробляє біометан та використовує його як паливо для виробництва електроенергії.

Нагадаємо, New Holland автоматизує обприскування.