Техніка
Головне:
Техніка

New Holland представив нову лінійку комбайнів CH

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Нова концепція Crossover Harvesting (СН) поєднує визнану технологію сепарації Twin Rotor із традиційним молотильним барабаном New Holland. Це дає найкращу в сегменті пропускну здатність із найвищою продуктивністю систем обмолоту і сепарації, зрештою – якісне зерно й солому.

Про це повідомляє пресслужба New Holland Agriculture

Ліонель Глеру (Lionel Gleyroux), керівник напрямку флагманських комбайнів у Європі наголосив: «Комбайн Crossover створює новий сегмент у широкому портфоліо техніки New Holland між комбайнами середнього класу та флагманськими роторними моделями, розширюючи можливості вибору для наших клієнтів, він точно відповідає конкретним вимогам для всіх видів робіт».

Нові комбайни Crossover мають на 25% вищу продуктивність у порівнянні з класичними комбайнами цього сегменту. Багатобарабанна система обмолоту забезпечує визнану ефективність обмолоту. Великий барабан зі зручним в обслуговуванні секційним підбарабанням забезпечує найкращу універсальність, даючи змогу швидко переналаштовуватися на різні культури за менш ніж 20 хвилин.

CH7.70 можна агрегатувати із зерновими жатками серії Varifeed™ шириною захвату до 9,15 м, зокрема новою моделлю шириною 8,53 м, спеціально розробленою для цієї серії комбайнів. Кут нахилу фронтальної частини похилої камери можна механічно регулювати, щоб забезпечити плавну подачу маси з жатки, для підвищення продуктивності й забезпечення найкращого потоку для кожної культури. 

Трикаскадний решітний стан забезпечує на 15 % більшу продуктивність на будь-якому рельєфі. CH7.70 також забезпечує бездоганну ефективність роботи на схилах завдяки перевіреній системі SmartSieve™, яка автоматично компенсує боковий нахил до 25 %, підтримуючи рівномірний розподіл маси по решітному стану. Додатково система Opti-Fan™ автоматично регулює частоту обертання вентилятора системи вітроочистки, коли машина працює на схилах. На горбистій місцевості модель Laterale використовує потужну систему автоматичного вирівнювання, що компенсує поперечний нахил у межах до 18 % з обох сторін. 

CH7.70 обладнано перевіреним часом двигуном Cursor 9, що видає 364 кінські сили — на 31 кінську силу більше за CX6.90. Він відповідає нормам екологічного стандарту викидів Tier3.

Читайте також: Стало відомо нові подробиці про комбайн New Holland CH7.70

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: