Техніка

New Holland презентує міжрядні культиватори з камерою наведення

Культиватор New Holland

Компанія New Holland розширює свій модельний ряд культиваторів знаряддями з системою SRC SmartSteer із камерою наведення.

Про це повідомляє farm-connexion.com.

Серія культиваторів SRC SmartSteer з камерою наведення складається з восьми моделей від 8 до 18 рядів, доступних з двома варіантами ширини рами (6,7 або 9,9 м). Кожна модель має ширину 3 м у транспортному положенні.

Нові моделі доступні з міжряддям 45, 50, 60 або 75 см, щоб адаптувати роботу до різних просапних культур, таких як буряк, соняшник чи кукурудза. Кожна секція культиватора SRC SmartSteerTM встановлена ​​на паралелограмі, щоб забезпечує гарне копіювання ґрунту. Дотримання глибину обробітку досягається за допомогою окремого колеса управління.

Культиватори оснащені п’ятьма універсальними вібруючими стійками з міжряддям 60-75 см або трьома зубами VCO з міжряддям 45-50 см.

Агрегатом SRC SmartSteerTM можна керувати за допомогою оптичної камери, що розрізняє ґрунт і бур’яни за допомогою кольору Це дозволяє точно відстежувати ряди.

Також доступне керування агрегатом через термінал Isobus або за допомогою системою GPS, що дозволяє автоматично та індивідуально піднімати кожен елемент культиватора на розворотній смузі.

Нагадаємо, стерньовий культиватор New Holland серії ST відмінно працює у складних умовах.