Техніка

New Holland надає широкий вибір робочих органів стерньових культиваторів STC

Стерньовий культиватор New Holland STC

До лінійки стерньових культиваторів STC, що призначені для важких умов, New Holland пропонує широкий вибір робочих органів, які дозволяють здійснювати рівномірний обробіток ґрунту на глибину від 6 до 25 см. Весь модельний ряд культиваторів STC обладнали стрілчастими лапами зі спеціальними «крилами», які забезпечують повний зріз на всю робочу ширину.

Про це повідомляє прес-служба New Holland Agriculture.

За малого заглиблення культиватор здійснює суцільний обробіток ґрунту на всю робочу ширину зі встановленими «крилами». За потреби здійснення операції на глибину до 25 см, бокові «крила» можна легко демонтувати.

Спеціально розроблена вигнута форма стійок сприяє якісному обробітку й оптимальному змішуванню пожнивних решток із ґрунтом.

Культиватори New Holland STС можуть працювати в найрізноманітніших ґрунтових умовах. На глибині обробітку в 25 см можуть траплятися різні важкі перешкоди, наприклад, каміння. Система автоматичного захисту викине лапу на гору після збільшення навантаження на неї до 400 кг. Культиватори можна оснастити пружинним захистом для безупинної роботи на тяжких ґрунтах або зрізним болтом (на вибір).

Агрегати мають ширину захвату 3-7 м, кількість лап – 9-21. Необхідна потужність трактора на 1 м ширини захвату – 45-55 к.с.

Нагадаємо, трактор New Holland T6.160 обладнали трансмісією Dynamic Command.