Техніка

New Holland оновив трактори серії T7HD

Трактор New Holland серії T7HD

Виробник тракторів New Holland оновив серію тракторів T7HD. Машини тепер мають нову кабіну та новий інтер’єр.

Про це повідомляє mechaman.nl

Серія має три моделі: T7.275, T7.290 і топова модель T7.315. Максимальна потужність двигунів тракторів становить 275, 290 і 315 к. с. відповідно. Усі машини поставляються тільки з безступінчатою трансмісією Autocommand.

Відзначають, що найбільше змін зазнала кабіна. В ній стало на 7,5% більше місця. Рама тепер абсолютно нова, а заднє скло опускається вниз, що покращить огляд оператору. Також модернізували сходи й ручку (тепер можна дистанційно відкривати й закривати двері кабіни).

Важіль управління теж оновили: тепер він повертається автоматично й на ньому є кнопка зупинки.

За бажанням New Holland поставляє опору для холодильника, а справа є роз’єм на 12 В для електричного холодильника. Крім того, під пасажирським сидінням є додатковий відсік, куди поміщаються дві великі дволітрові пляшки.

Приємним доповненням є порти USB. також можна отримати DAB-радіо з чотирма динаміками і сабвуфером. Виробник стверджує, що рівень шуму в салоні при вимкненому радіо складе 66 дБА.

Пакет світлодіодного освітлення розширили: пропонується до 24 світлодіодних ліхтарів.

Крила мають новий дизайн: вони розташовані они на 10 см нижче, що зменшує простір між бризковиком і шиною. Це забезпечиує кращу видимість позаду трактора.

Нагадаємо, New Holland розширив лінійку тракторів Boomer.