Техніка

New Holland оновлює клавішні комбайни CX

New Holland оновлює клавішні комбайни CX

Компанія New Holland внесла декілька важливих змін в конструкцію своїх клавішних комбайнів CX7 та CX8 з метою підвищення продуктивності та довговічності машин.

Про це повідомляється на сайті компанії-виробника.

Всередині шестиклавішних моделей CX тепер є можливість встановити ступінчастий головний молотильний барабан діаметром 750 мм. Головною його відмінністю є розміщення брусів. В попередній модифікації на барабані розміщувалось 10 бичів, які проходили на всю його ширину. Тепер барабан розділений на 4 окремих секції, і на кожній з них встановлено по 8 бичів. При чому бичі розташовані в шаховому порядку, щоб зменшити ударні навантаження, які виникають під час контакту брусів із рослинною масою. Крім того, потік маси стає більш рівномірним, вимолот відбувається якісніше, зменшується шумове навантаження. Випробування показали, що під час збирання ячменю та ріпаку пропускна здатність системи обмолоту збільшилась на 10%.

Похила камера оснащена більш потужними ланцюгами та планками, діаметр верхнього вал збільшено на 15 мм. Багато нових доповнень було взято з ротаційних комбайнів CR, включаючи оновлення системи Intellicruise за допомогою програми Intellisense. Також оновились датчики, й відтепер вони працюють в рамках однієї системи, а не кожен окремо.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!