Техніка
Головне:
Техніка

Навантажувачам JCB 419S та 435S додали потужності

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Навантажувачі JCB 419S та 435S отримують потужний двигун із режимами живлення та більш високим крутним моментом та розумним управлінням.

Про це повідомляє Agroportal24h.

На додаток до оптимізації для найновішого стандарту викидів у Європі, Stage V, 6,7-літровий двигун Cummins забезпечує до 6,5% більше потужності та до 25,5% більше крутного моменту. Окрім технології SCR, новий двигун також має фільтр дизельних твердих частинок (DPF), який пов’язаний з телематикою JCB LiveLink.

Таким чином, можливо дистанційно контролювати стан та будь-які вимоги щодо регенерації фільтра або його обслуговування. Споживання палива та багатьох інших елементів управління автопарком можна також відстежувати віддалено. Повітряний фільтр двигуна перемістився за кабіну – так він краще захищений від бруду та пилу.

Двигун також має нову електронну систему управління, яка забезпечує вибір двох кривих потужності та крутного моменту – один режим руху транспорту на дорозі та відносно прості операції з керування та завантаження, а другий для повної потужності машини.

Стандартний режим на JCB 419S пропонує до 107 кВт (144 к.с.) при 2050 об/хв і 660 Нм крутного моменту. Однак якщо для досягнення максимальної продуктивності потрібна повна потужність, оператор вибирає динамічний режим, що забезпечує до 145 кВт (195 к.с.). 

Для JCB 435S стандартний режим забезпечує 171 кВт (230 к.с.) при 2100 об/хв і до 840 Нм крутного моменту, тоді як динамічний режим забезпечує 188 кВт (252 к.с.).

Перемикання між режимами також може здійснюватися під час руху чи роботи за допомогою кнопки.

Двигун навантажувача автоматично вимикається у разі надмірно великої швидкості холостого ходу завдяки функції автоматичної зупинки. Оператор може встановити час очікування.

Ще одна нова особливість полягає в тому, що тепер оператор може вибирати, яке світло вимикається під час руху заднім ходом – чи на даху чи на капоті (або на обох) і чи залишати передні робочі вогні увімкненими, коли дорожні ліхтарі перемикаються з ближнього світла на максимальну яскравість вперед.

Ще одна корисна особливість – дахова камера, яка особливо стане у нагоді, якщо навантажувач використовує великі аксесуари.

Читайте також: Найшвидший у світі трактор JCB Fastrac Two покажуть на LAMMA-2020

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!