Техніка
Головне:
Техніка

Навантажувач Weidemann Т5522 суттєво зменшує потребу в людській праці

Навантажувач Weidemann Т5522

Навантажувач Weidemann Т5522 має невеликі габарити, завдяки чому виконує чимало роботи в приміщеннях за низьких витрат пального.

Про це розполи в господарстві «Патріот» (Харківська обл.), пише журнал The Ukrainian Farmer.

Вантажність машини становить 2,2 т, а максимальна висота підіймання – 5,5 м. Проте малі габарити є перевагою машини.

«На той момент нам здавалося, що навантажувач особливо й не потрібен, однак за кілька місяців машина стала незамінною в багатьох операціях. Тепер навантажувач розвозить корми на фермі, чистить і вивозить гній, працює в приміщеннях, де МТЗ не може проїхати через великі габарити. Суттєво зменшилась потреба в людській праці: тепер замість п’яти працівників достатньо одного-двох. Залишилось придбати механічний віник, щоб можна було за собою прибирати», – зазначає заступник директора ПСП «Патріот» Євген Тільнов.

Разом з тим місця в кабіні навантажувача Weidemann Т5522 достатньо для зручної роботи оператора. А кермо навмисно зроблено маленьким, щоб рука рухалась із мінімальною амплітудою. Оглядовість із кабіни чудова, вікно в даху прозоре, втім, у разі потреби його можна закрити непрозорою шторкою. А система обігріву й кондиціонер створюють комфортні умови для роботи за будь-якої зовнішньої температури.

Раніше повідомлялося, телескопічний навантажувач Weidemann Т5522 – багатофункціональний і економічний.

Журнали